CAŁA PRAWDA O WELDTEC

Weldtec ma bogatą historię. Firma została założona w 2022 roku, ale jej doświadczenie opiera się na specjalistach z różnych dziedzin. Od momentu powstania firma opracowała i wprowadziła na rynek produkty, które spełniają potrzeby rozwijających się zakładów produkcyjnych w Europie.

Właściwą historię naszej firmy powinniśmy zacząć raczej 20 lat temu. Wtedy to zaczynaliśmy pierwsze nasze „biznesy” – zmienialiśmy stanowiska. Byliśmy silni, młodzi piękni, ale jakże głupi. Nie bójmy się tego nazwać po imieniu – robiliśmy mnóstwo błędów. Trwało to trochę zanim wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski. Dziś jesteśmy mądrzejsi o te doświadczenia – wiemy czego chcemy i wiemy jak to osiągnąć. Na rynku „spawalni” jest miejsce dla takich firm jak nasza – umiejących połączyć kilka rzemiosł jednocześnie. Dlatego zeszło się kilu specjalistów aby podołać temu zadaniu. Udało się zebrać też odpowiednie certyfikaty i sprzęt. Za siedzibę służy nam odremontowane gospodarstwo rolne w Uciechowie. Mamy tu wszystko czego potrzebujemy aby bezpiecznie pracować.

Nie myślcie, że KILKU SPECJALISTÓW Z ZAKRESU AUTOMATYKI I OBRÓBKI MEtALI ZAŁOŻYŁO SPÓŁKĘ W OBORZE. CHOĆ MOŻE TAK WYGLĄDAĆ – to historia jest bardziej skomplikowana.

WELDTEC = WELD + TEC

Jako jedni z nielicznych prowadzimy działalność zarówno w dziedzinie spawania metodą WELD, jak i w dziedzinie automatyzacji i technologii produkcji TEC. Jesteśmy wykwalifikowani nie tylko w zakresie spawania, ale również w zakresie technologii, automatyki, przyłączy gazowych i wodnych itp. To niezwykłe połączenie jest wymagane przez większość zakładów produkcyjnych, ponieważ chcą one wykorzystać wszystkie zalety zaawansowanych systemów automatyki, nie tracąc przy tym z pola widzenia prostego przebiegu procesu. Przez cały czas musi być zapewniony wysoki stopień elastyczności.

Aby osiągnąć ten cel, opracowaliśmy dla naszych klientów specjalną koncepcję działania opartą na zintegrowanym systemie składającym się ze spawarek o różnych specyfikacjach technicznych, a także innych komponentów, takich jak jednostki sterujące lub oprogramowanie.

Nasz zespół jest wyselekcjonowany do wykonywania różnego rodzaju prac pośrednio związanych ze spawaniem. Podłączanie automatyki elektryki instalacji wodnych, gazowych.

Weldtec oferuje Ci możliwość wzięcia udziału w projektach na dużą skalę. Może to być wszystko, począwszy od budowy i montażu rurociągów wykorzystywanych w produkcji wraz z automatyką, poprzez budowę i montaż osłon, barier, ogrodzeń stanowisk produkcyjnych (stref bezpieczeństwa) wraz z automatyką, aż po budowę i montaż wyposażenia zakładów produkcyjnych wraz z automatyką.